Sport

Ne pomaže ni povratak Mesija, Venecuela srušila Argentinu

Mesi je odigrao prvu utakmicu za „Gaučose“ još od ispadanja sa Svetskog prvenstva u Rusiji i Argentinci su poraženi od Venecuele sa 3:1.

Na stadionu Atletiko Madrida ekipa Lionela Skalonija je važila za favorita, ali tako nisu mislili Sebastijan Rondon i Ihon Muriljo, koji su već u prvom poluvremenu doneli dva gola viška svom timu.

Mesi je pokušavao da razigrava saigrače, nije uspevao u dovoljnoj meri, ali je Argentina ipak uspela da smanji preko Lautara Martinesa.

Međutim, njegov prezimenjak Džozef na drugoj strani je realizovao penal u 75. minutu i postavio konačan rezultat.

Mesi je imao jednu dobru priliku, nekoliko izuzetnih asistencija saigračima, ali će ponovo po lošem pamtiti nastup za reprezentaciju Argentine.