Gradovi

Remi na Old Trafordu, novi meč Vest Hema i Junajteda

LONDON – Fudbaleri Mančester Junajteda i Vest Hema remizirali su 1:1 (1:1) u utakmici četvrtfinala FA kupa, pa će za plasman u polufinale igrati novi meč u Londonu.

Tim Slavena Bilića poveo je sjajnim golom Dimitrija Pajea iz slobodnog udarca u 68. minutu, a izjednačio je Entoni Marsijal u 83. minutu.

Ranije danas, Arsenal, dvostruki uzastopni osvajač, izgubio je na Emirejtsu od Votforda 2:1 (0:0).

Strelci za Votford bili su Odion Igalo u 50. i Adlen Gedijura, koji je u 63. minutu postigao jedan od najlepših golova sezone, dok je počasni pogodak za londonski tim delo Denija Velbeka u 88. minutu.

U polufinalu su već Everton, posle jučerašnje pobede protiv Čelsija 2:0 i Kristal Palas, koji je u petak bio bolji od Redinga, takođe 2:0.