• Gradovi

Ronaldova majstorija i trijumf Reala na oproštaju od 2015.

MADRID – Fudbaleri madridskog Reala savladali su Sosijedad 3:1 (1:0) u prvoj utakmici 17. kola Primere.

Meč je obeležio Kristijano Ronaldo, koji je prvo promašio penal u 24, zatim pogodio sa bele tačke u 42, da bi potom u 67. minutu postigao fantastičan gol iz voleja.

Strelac za Real, koji je verovatno na nekoliko sati preuzeo prvo mesto, bio je i Lukas Vaskez u 86. minutu, što je njegov prvenac, dok je pogodak za Baskijce postigao Bruma u 47. minutu.

Istovremeno, Malaga je na gostovanju Levanteu pobedila 1:0, golom Dude u 79. minutu.

Kasnije večeras igra se još sedam utakmica, a sutra se sastaju Viljareal – Valensija.

Slide

Fudbaleri madridskog Reala savladali su Sosijedad 3:1 (1:0) u prvoj utakmici 17. kola Primere. Meč je obeležio Kristijano Ronaldo, koji je prvo promašio penal u 24, zatim pogodio sa bele tačke u 42, da bi potom u 67. minutu postigao fantastičan gol iz voleja. AP foto