Gradovi

Trijumf Liverpula u Londonu, Grujić na klupi

LONDON – Fudbaleri Liverpula pobedili su danas kao gosti Arsenal u Londonu sa 4:3 (1:1), u utakmici 1.kola engleske Premijer lige.

Arsenal je poveo golom Tea Volkota u 21. minutu, minut nakon što mu je Simone Minjole odbranio penal, a potom je usledio preokret.

Prvo je u finišu prvog povremena Felipe Kutinjo pogodio iz slobodnog udarca, Adam Lalana je u 49. povisio na 2:1, a Kutinjo ponovo u 56. minutu za 3:1.

Kada je Sadio Mane u 63. minutu postigao četvrti gol za „crvene“ mislilo se da je sve gotovo. Međutim, utakmici su učinili neizvesnom Aleks Čemberlen golom u 64. i Kalum Čembers u 75. minutu, ali domaćin više od toga nije mogao.

Srpski reprezentativac Marko Grujić ceo meč proveo je na klupi, dok Lazara Markovića nije bilo u protokolu.

Slide

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas kao gosti Arsenal u Londonu sa 4:3 (1:1), u utakmici 1.kola engleske Premijer lige. Arsenal je poveo golom Tea Volkota u 21. minutu, minut nakon što mu je Simone Minjole odbranio penal, a potom je usledio preokret. Srpski reprezentativac Marko Grujić ceo meč proveo je na klupi, dok Lazara Markovića nije bilo u protokolu. AP Photo