Južna Srbija

KEC NA ČAIRU: Radnički pobedio Vojvodinu sa 1 : 0 u derbiju fudbalske Superlige, Zvezda bolja od Rada

Čair

NIŠ, BEOGRAD – Fudbaleri Radničkog pobedili su u Nišu Vojvodinu sa 1 : 0 u derbiju 14. kola Superlige Srbije. Jedini gol na Čairu postigao je Mrkić u 22-om minutu.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas Rad 2:1 (2:1) u utakmici 14. kola Superlige Srbije i čvrsto drže lidersku poziciju.

Dvostruke strelac za crveno-bele, na polupraznom stadionu Rajko Mitić, bio je Predrag Sikimić, u 48. i 75. minutu, dok je pogodak za goste sa Banjice postigao Đorđe Denić u 65. minutu.

Javor je slavio na gostovanju Voždovcu 2:1, Bačka je osvojila bod u Novom Pazaru 1:1, Spartak se neporažen vraća iz Gornjeg Milanovca 0:0, dok je Napredak nastavio sa odličnim partijama i savladao Borac iz Čačka 3:1.