Јовељић и Бен за победу Звезде на Бањици

Фудбалери Црвене звезде победили су Рад на Бањици са 3:0 (1:0), у утакмици 27. кола Суперлиге, и сачували седам бодова предности у односу на Раднички из Ниша.

Двоструки стрелац за црвено-беле, на јубиларној, 100. утакмици тренера Владана Милојевића, био је млади Дејан Јовељић, у 20. и 53. минуту, а уписао се и Ел Фарду Бен голом у 86. минуту.

Звездина серија без пораза и даље траје, а ово је био рекордни 53. меч, преноси Танјуг.

Од 18 сати играју се мечеви Младост Лучани – Вождовац, а од 19 у Новом Саду Војводина – Чукарички.

Раније одиграно: Партизан – Спартак 1:3, Земун – Раднички Ниш 0:1, Радник – Напредак 1:0, Мачва – Пролетер 2:1, Бачка – Динамо Врање 5:1.

Табела: Црвена звезда 75 бодова, Раднички Ниш 68, Партизан 51, Чукарички 49, Младост Лучани 40, Напредак 35, Радник 35, Пролетер 34, Мачва 31, Војводина 29, Вождовац 29, Спартак 29, Бачка 25, Рад 21, Динамо Врање 19, Земун 18.