Sport

Kiks Sitija, Sautempton uzeo bod na Etihadu

MANČESTER – Fudbaleri Mančester Sitija i Sautemptona remizirali su danas 1:1 (0:1) u utakmici 9. kola Premijer lige.

Sautempton je na Etihadu poveo golom Nejtana Redmonda u 27. minutu, posle velike greške Džona Stonsa, tragičaru duela, jer mu je kasnije neopravdano poništen gol zbog ofsajda.

Remi Sitiju, koji je prvi na tabeli zajedno sa Arsenalom i Liverpulom, doneo je rezervista Keleći Ihenaćo u 55. minutu.

Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za „građane“, dok je Dušan Tadić 70 minuta za goste kada je zamenjen.

U poslednjem meču kola od 17 sati sastaju se Čelsi i Mančester Junajted na Stamford Bridžu.

Slide

Fudbaleri Mančester Sitija i Sautemptona remizirali su danas 1:1 (0:1) u utakmici 9. kola Premijer lige. AP foto