Русија победила Азербејџан, у полуфиналу ЕП против Србије

Футсал репрезентација Русије пласирала се вечерас у полуфинале Европског првенства у Београду, пошто је у четвртфиналу савладала Азербејџан 6:2.

Русија је повела у седмом минуту голом Сергеја Абрамова, да би Азербејџан преко Аугуста два минута касније изједначио.

Нову предност Русији је у 15. минуту донео Ромуло, да би почетком другог полувремена, односно у 25. минуту на 3:1 повисио Едер Лима.

Абрамов је својим другим голом после контранапада у 26. минуту довео Русију до три гола предности.

Азербејџан је потом преко Аугуста у 29. минуту смањио заостатак, а онда је све недоумице око победника меча разрешио Едер Лима головима у 39. и 40. минуту.

Русија ће се у четвртак у полуфиналу Европског првенства у Београдској арени састати са Србијом, преноси Бета.