Звезда победила Младост у Лучанима

ЛУЧАНИ – Фудбалери Црвене звезде победили су данас Младост у Лучанима са 3:1, у 25. колу Супер лиге Србије.

Звезда је водила 2:0 головима Ел Фардуа Бена из пенала у 15. и Милана Павкова у 29. минуту.

Милан Бојовић потом у 36. није искористио пенал за Младост, али је Петар Бојић у 55. минуту ипак смањио заостатак екипе из Лучана.

Коначних 3:1 поставио је Марко Марин у 70. минуту, јавља Бета.

Звезда је прва на табели са 69 бодова, док Младост са 39 заузима пето место.

Радник је са 2:1 победио екипу Вождовца, истим резултатом је Чукарички био бољи од Напретка.

Нерешено 1:1 играли су Рад и Бачка, док је утакмица Мачва – Динамо завршена без голова.

Фудбалери Јавора победили Нови Пазар са 6:3

ИВАЊИЦА – Фудбалери Јавора победили су данас у Ивањици екипу Новог Пазара са 6:3, у утакмици 25. кола Прве лиге Србије. Домаћин је повео голом Мирослава Маричића у 28. минуту, већ у наредном предност је повисио Иван Марковић, да би Никола Петковић у 32. донео Јавору убедљивих 3:0.

До одмора, најпре је у 35. минуту смањио Кенан Рагиповић, а у 45. Петковић је други пут био прецизан за 4:1.

Пазарци су преко Ирфана Вусљанина у 56. и Џенана Плојовића у 59. минуту стигли до минималног заостатка, али су троструки стрелац Петковић и Марковић својим другим голом поставили коначних 6:3, јавља Бета.

Тим из Ивањице утакмицу је завршио с играчем мање, пошто је због другог жутог картона у 85. минуту искључен Бобан Ђерић.